شستشوی فرش ماشینی

 شستشوی فرش ماشینی

اصول و مراحل شستشوی فرش ماشینی در اصفهان تفاوت چندانی با شستشوی فرش دستباف در اصفهان ندارد . لازم به ذکر است که فرش های ماشینی پس از شستشو ، نرمی و نرمی آنها کاهش می یابد که به دلیل وجود پلاستیک در آنها است.برای شستشوی فرش های ماشینی در اصفهان ، عوامل زیادی را باید بسته به شرایط هر فرش در نوع الیاف ، نوع رنگ ، طیف رنگ ، میزان آلودگی ، نوع لکه ها و سن تنظیم کرد.و هنگام شستشو با دقت بررسی و حتی بررسی شود.

این عوامل شامل روش جمع آوری و حمل فرش های ماشینی اصفهان ، روش حذف گرد و غبار و میزان فشار و ضربه دستگاه گردگیری ، روش شستشوی فرش دستباف و ماشینی در اصفهان ، آبگیری و آبکشی فرش ها می باشد. ، نوع مواد شوینده ، زبری و سختی تجهیزات و ابزار استفاده و … گزارش شده است.

فرش های ماشینی از نظر الیاف بسیار متنوع هستند ، اما فرش های موجود در بازار فرش ایران عموماً با استفاده از یک یا ترکیبی از چند ماده اصلی BFC ، اکریلیک ، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. فرش های اکریلیک کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به نوع اول دارند. فرش های پلی استر که به عنوان ابریشم مصنوعی نیز شناخته می شوند ، دارای استحکام و درخشندگی بالایی هستند و بدون پرز هستند. نوع دیگری از فرش های ماشینی که در سال های اخیر در ایران رواج داشته ، فرش های بلژیکی نام دارد که نازک بوده و از نقوش اصلی ایرانی طراحی شده است.

کارشناسان صنعت فرش شستشوی فرش را در منزل به دلیل خطری که برای سلامتی و طول عمر فرش ایجاد می کند ، به هیچ وجه توصیه نمی کنند ، زیرا این کار معمولاً با شوینده های معمولی خانگی که حاوی جوش شیرین ، سود سوزآور هستند انجام می شود. مقادیر هیدروسولفیت الیاف را ضعیف کرده ، آنها را خشک و شکننده می کند و رنگ فرش را تغییر می دهد. فرش ماشین لباسشویی اصفهان بهتر است توسط متخصصان ساخته شود. قالیشویی در اصفهان یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم همیشه تمیز می باشد.

دوستان عزیز می توانید شستشوی فرش ماشینی در اصفهان را با ما تجربه کنید و تخصص و تعهد را مشاهده کنید. جهت اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش ماشینی

مراحل شستشوی فرش ماشینی در اصفهان

شستشوی فرش در مرکز تخصصی قالیشویی همیشه تمیز بهترین قالیشویی در اصفهان شامل پنج مرحله است که به طور مختصر برای شما عزیزان شرح داده شده است.

  • جمع آوری و حمل و نقل فرش ماشینی

در این مرحله از شستشوی فرش ماشینی اصفهان ، فرش های خشک و مرطوب جدا شده و فرش های خیس بلافاصله به کارخانه منتقل می شوند. همه وسایل نقلیه در ناوگان حمل و نقل تیم ما دارای محفظه هستند و نه تنها فرش و قالی در برابر باران محافظت می شوند ، بلکه از نفوذ گرد و غبار و دوده معلق در هوا به تار و پود آنها نیز جلوگیری می شود.

  •  غبارگیری فرش ماشینی در اصفهان

قبل از شستشوی فرش ماشینی در اصفهان ، گرد و غبار را باید از پایین گره های فرش ماشینی بردارید. بدین منظور در مرکز تخصصی همیشه تمیز از دستگاه گردگیری جهت شستشوی فرش در اصفهان استفاده می شود. نکته برجسته این مرحله تنظیم سرعت قلم مو است ، که نیاز به مهارت و تجربه زیاد اپراتور دستگاه دارد تا سرعت دستگاه را برای هر تسمه ماشین با توجه به الیاف ، سن و انعطاف پذیری فرش و در شروع گردگیری با دقت. یک بررسی بصری انجام دهید تا مطمئن شوید که سرعت انتخاب شده مناسب است ، در غیر این صورت کار متوقف شده و تنظیمات اصلاح می شود.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.